آشنایی با DraftSightReviewed by آشنایی با DraftSight on Jan 20Rating: 5.0آشنایی با DraftSightآشنایی با DraftSight

آشنایی با DraftSight
آشنایی با DraftSight

الهام بخش و ایده های طراحی می توانند در هر زمان جرقه بزنند و برخی را به رحمت نقوش طرح هایی بکشند قبل از این که این ایده از بین برود. خوب ، برخی از موارد ممکن است دراماتیک نباشد ، اما ایده های دستمال کاغذی نیز به همان راحتی در DraftSight ایجاد نمی شوند. DraftSight ابزاری آسان برای طراحی قسمت ۲D است که در قالب های .dxf و .dwg عمل می کند که می تواند برای همکاری مشترک باشد یا برای تولید ارسال شود. تبدیل ایده خود به یک طرح نمونه اولیه با استفاده از DraftSight می تواند با سهولت انجام شود و در آنجا می توانید با آن قسمت کشتی بگیرید تا ببینید مکانهای بهتری می توانند ایجاد کنند.

ویژگی های دیگر DraftSight شامل تکنیک های اساسی مدل سازی برای بصری سه بعدی از ترسیم ۲D ، تبدیل ترسیم در جایی است که تصاویر .png و .jpeg به راحتی در DraftSight قابل تبدیل هستند. DraftSight برای چند سال گذشته استفاده رایگان بود ، اما با رفتن به سال جدید ۲۰۲۰ ، DraftSight دیگر رایگان برای بارگیری نیست. اگر تمایل دارید پس از یک آزمایش ۳۰ روزه رایگان ادامه دهید ، یکبار پرداخت ۱۴۹٫۰۰ دلار ضروری است. برای کسب اطلاعات بیشتر یا بارگیری DraftSight ، به وب سایت به آدرس http://www.draftsight.com مراجعه کنید.

در صورت داشتن هرگونه سؤال یا نگرانی ، می توانید با من در LinkedIn تماس بگیرید و یا می توانید از طریق ایمیل به آدرس saeidkamarkhani@gmail.com برای ما ارسال کنید. اگر از مطالب خوشتان آمده است ، حتماً در خبرنامه ما عضو شوید و آخرین نسخه های مربوط به مهندسی  را دریافت کنید.مطالعه این مقاله در وب سایت منبع

  این مطلب را پسندیدم

پاسخ دهید